מיניבוס 23 מקומות

אנשים רבים מוצאים את עצמם זקוקים להזמנה של מיניבוס שיש בו כ – 23 מקומות מסיבות שונות ולמטרות משתנות. בשורות הבאות נציין בפניכם את כל הפרטים שחשוב לדעת אודות מיניבוס 23 מקומות. החל מהסבר אודות המיניבוס המדובר, ההבדל בינו לבין מידיבוס ועוד.

מה זה בכלל מיניבוס 23 מקומות?

מיניבוס מסוג זה הוא בעצם רכב שיש בו 23 מקומות שמאפשר נסיעה לכ – 23 נוסעים + נהג. מדובר בעצם בדגם זהה לזה של המיניבוס שמוכר לרבים, זה שיש בו כ – 19 מקומות או 20. רק שפה יש 3 מקומות נוספים למקרה הצורך.

החברה שמייצרת את המיניבוס השכילה להוציא דגם נוסף שבעצם יאפשר לקבוצות עם יותר מ – 19 אנשים, לנסוע יחד מבלי להצטרך לשכור אוטובוס ולהישאר עם מקומות פנויים רבים לחינם. כך שבעצם, התווספו 3 מקומות ישיבה שמקנים לנוסעים בקבוצות נוחות מרבית. הדבר נכון במיוחד עבור אלו שנוסעים למסלולים ומחפשים הסעות וטיולים לקבוצות קטנות ובינוניות.

 

מה ההבדל בין מיניבוס מסוג זה למידיבוס?

יש מי שמתבלבלים לא פעם בין מיניבוס שיש בו 23 מקומות לבין המידיבוס. כך שחשוב לעשות סדר בנושא. במבט ראשוני במיניבוס זה, לא כולם מבחינים כי מדובר במיניבוס שמאפשר נסיעה ל – 23 אנשים. ההבדל העיקרי שבא לידי ביטוי בין המיניבוס המדובר לבין המידיבוס הינו כמות הנוסעים שניתן להכניס אל כל אחד מהם.

אל תוך המידיבוס ניתן להכניס מספר רב יותר של נוסעים בהשוואה למיניבוס. ראוי לציין כי לא מעט פניות מצד מתעניינים בשירותי הסעות במרכז הארץ דורשות הסבר מעמיק אודות ההבדל בין השניים. הנה טבלה שתעשה סדר בנושא:

מיניבוס 23 מקומות מידיבוס
מספר נוסעים 23 נוסעים 35 נוסעים
ציוד 19 נוסעים יכולים להיכנס לרכב כשיש בו ציוד 35 נוסעים יכולים להיכנס כרגיל לרכב, אין כל שינוי לגבי הציוד ומספר הנוסעים
נסיעה בתנועה צפופה נוח יותר לנסיעה בעיר ובתנועה צפופה לא יכול להיכנס אל כל מקום
מיניבוס 23 מקומות
מיניבוס 23 מקומות

באילו מצבים מומלץ להזמין מיניבוס שכזה?

ניתן להזמין מיניבוס שכזה במצבים שונים ולא רק עבור נסיעות אל מסלולים שדורשים חברת הסעות וטיולים. הנה כמה מצבים שבהם מומלץ להזמין מיניבוס מסוג זה:

1. הסעת מוזמנים לאירוע

אם אתם עורכים אירוע בקרוב ואתם רוצים להקל על המוזמנים שלכם, כדאי שתדעו שהזמנת מיניבוס עם 23 מקומות יאפשר לאורחים שלכם להגיע בקלות אל מקום האירוע.

 

2. הסעה לנתב"ג

אם אתם נוסעים כקבוצה שיש בה עד 23 אנשים, כדאי שתזמינו מיניבוס מסוג זה לנתב"ג כדי שתוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

 • נסיעה נוחה ללא צורך בחיפוש חנייה
 • הגעה מהירה שלא מצריכה ריכוז
 • אפשרות לנסוע כל הנוסעים (משפחה, חברים, קולגות) יחד

 

3. הסעת עובדים

אם אתם בעלי עסק ויש לכם עד כ – 23 עובדים שזקוקים להסעה אל מקום העבודה, כדאי שתדעו שהזמנת מיניבוס מסוג זה תקל על העובדים שלכם וגם עליכם. שכן, הם צפויים להגיע בשעה המדויקת וללא איחורים.

 

 

איך תוכלו להיות בטוחים שמדובר במיניבוס שמתאים לכם?

כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שמיניבוס מסוג זה מתאים לכם, אתם לא צריכים לערוך סקר מקיף ולשאול את כל חברות ההסעות במרכז הארץ לדעתם. עליכם פשוט לבדוק אם אתם עונים על הקריטריונים הבאים:

 • יש לכם 22-23 נוסעים שצריכים הסעה
 • אתם צריכים רכב שיוכל לנסוע בקלות גם בערים פקוקות
 • אתם רוצים שהנוסעים שלכם ייסעו יחד ברכב אחד

אם אתם עונים אל הקריטריונים הללו, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בסוג מיניבוס שמתאים לכם ולצרכים שלכם.

 

 

למה משמשת הסעה עם מיניבוס מסוג זה?

הסעה עם מיניבוס שיש בו 23 מקומות מתאימה לנסיעות עירוניות ובין עירוניות (ולא בשטח למשל). ניתן להשתמש בהסעה זו למטרות שונות, למשל:

 • הסעות של מוסדות חינוך בטיולים שנתיים אל מסלולים עם חברת הסעות וטיולים בעל ניסיון
 • הסעות של אנשים מבוגרים ממוסדות גריאטריים לקבלת טיפול רפואי
 • הסעות של עובדים ליום כיף
 • הסעות של עובדים שצריכים להגיע אל מקום העבודה ביום שבת, כשאין תחבורה ציבורית ועוד

 

דגשים שחשוב לשים לב אליהם לפני הזמנת המיניבוס

הזמנה של חברת הסעות במרכז הארץ שתציע לכם נסיעה במיניבוס שיש בו 23 מקומות צריכה להיעשות תוך שיקול דעת. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שהחברה עומדת בקריטריונים הבאים:

 • מיניבוס חדש
 • נהגים אדיבים
 • דיוק בזמנים
 • נהגים המכירים היטב את הארץ
 • אוטובוסים ברמה גבוהה
 • שקע הטענה לכל נוסע
 • מקרר באוטובוס
 • מערכות מולטימדיה

אם נתמקד לרגע בכמה מהקריטריונים הללו, נוכל לראות שכל אדם או גוף שמזמינים מיניבוס שכזה, רוצים להיות בטוחים שהם מקבלים מיניבוס חדש שנוהג בו נהג אדיב שמגיע בזמן. שכן, לא פעם אנחנו נתקלים בחברות הסעות שמציעות אוטובוסים ישנים, ללא מיזוג ואם לא די בכך, הנהגים שלהם לא אדיבים כלל ואינם מגיעים בזמנים. כך שחשוב מאוד שתשימו לב לפרטים הללו ותזמינו חברה שעומדת בכל קריטריון שכזה.

 

 סיכום

עד כאן כל המידע המקיף שחשוב לדעת בנוגע למיניבוס 23 מקומות. כעת, כשידועים לכם כל הפרטים, אתם יכולים לבצע הזמנה מחברת הסעות במרכז הארץ ולהיות בטוחים שאתם מבצעים הזמנה שמתאימה לכם ועונה על הדרישות שלכם. מאחלים לכם נסיעה טובה.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?