חברת הסעות

דף הבית » בלוג » חברת הסעות

חברת הסעות

יש הרבה מאוד חברות הסעות המציעות שירותי הסעה שונים כמו הסעות לחתונות, לאירועים. טיולים, הסעות לתלמידים, לארגונים וחברות. כל מקום עבודה או מוסד למשל זקוק לעיתים לחברת הסעות לצורך איזה שהיא התכנסות או אירוע.

לצערנו אנחנו שומעים הרבה מאוד על תאונות דרכים בהם היו מעורבים אוטובוסים, והרבה פעמים אירעו התאונות באשמת הנהג.

מעורבות נהג בתאונות דרכים היא רבה מאוד. לעיתים מדובר בטעות אנוש תמימה אבל לצערנו מדיווחים של משרד התחבורה נתפסים כל שנה אלפי נהגים שתויים ותחת אלכוהול, כמו גם נהגים שנוהגים תחת פסילה או שלא ראויים להיות על הכביש מפאת כמות עבירות הנהיגה שיש להם.

מה שעושה את ההבדל בין חברת הסעות אחת לשנייה, הוא גיוס נכון של נהגים מנוסים ואחראיים, בלי שום עבירת תחבורה כלשהי וצי של אוטובוסים המתוחזקים באופן שוטף ברמה הכי גבוהה.

חברת הסעות טובה היא חברה שמשקיעה גם בהשגחה ובקרה על הנהגים שלה וגם על האוטובוסים שלה.

יוצאים לטיול – מזמינים חברת הסעות

כאשר חברת הסעות מקצועית מסיעה תלמידים לטיול, היא צריכה לחשוב בדיוק כמו שההורים של התלמידים האלה חושבים. שהם רוצים שהילדים שלהם יצאו לטייל ויחזרו הביתה בשלום.

תחזוקת האוטובוסים ובחירת כל נהג הם חוד החנית של חברת מסלולים שירותי הסעות, אשר בוחרת את הנהגים שלה בקפידה ולא מתפשרת על שום דבר.

הנהגים של חברת מסלולים אחראיים מאוד בנהיגה שלהם, מקפידים על התקנות והכללים וכמובן על חוקי הנהיגה ושומרים על חיי אלה שהם מסיעים.

דבר זה דורש מהחברה לבצע רענוני נהיגה לנהגים, לשנן תקנות של התנהגות ויחסי אנוש מול לקוחות, אבל זה הדבר שהופך את חברת מסלולים לאחת מחברות ההסעה הכי טובות ומשובחות בארץ.

נוסעים לכנס – חברת הסעות

לחברת מסלולים חשוב להעסיק נהגים ברמה אנושית וחברתית מסוימת. החברה נותנת שירותי הסעות לאירועים לכל מיני ארגונים וחברות, ומן הראוי שהנהג יהיה מספיק ייצוגי גם עבור החברה וגם עבור הלקוח.

יש קוד לבוש לנהגים בחברת מסלולים, כמו גם קוד של ניקיון ואסתטיקה של כלי הרכב. הם מצוחצחים, נקיים ושירותיים, וזה תענוג לצאת אתם לאיזה אירוע, כנס ולחזור אתם תחת מזגן נעים, ניקיון מופתי ונהג נחמד שנתנהג בצורה מכובדת ומנומסת.

חברת הסעות- מיניבוסים ואוטובוסים!

חברת מסלולים מחזיקה במגוון מיניבוסים חדישים ומצוחצחים ל14-20 מקומות. הם מצוידים במערכת מיזוג אוויר וכיסאות מתכוונים.

המיניבוסים האלה של חברת הסעות מסלולים מתאימים להסעות לאירועים, הסעות לחתונה קטנה, טיול משפחתי ועוד.

כמו כן לחברה אוטובוסים שיכולים להסיע 53-60 איש. האוטובוסים חדישים, חזקים, עמידים ומרווחים ומתוחזקים באופן שוטף על כל מערכות הבטיחות והמיגון שלהם. הם מצוידים במערכת מיזוג אוויר משוכללת, כיסאות נוחים ומערכות בטיחות ומיגון שמחזירים את כולכם הביתה בשלום.

גם המיניבוסים וגם האוטובוסים של חברת הסעות מסלולים מתאימים לנסיעות קצרות או ארוכות.

השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.