הסעות מיניבוס

מעוניינים לשכור מיניבוס הסעות על מנת להגיע לטיול או לאירוע? אתם במקום הנכון. אנו מציעים שירותי הסעות מיניבוס המותאמות לכל אירוע. המיניבוסים שלנו מגיעים לכל הארץ, במשך 24 שעות ביממה כאשר על ההגה תמצאו את אחד מהנהגים הקבועים שלנו. שנים רבות של ניסיון בהם בנינו צי רכבים למופת וצוות נהגים חייכן ואדיב שישמח ללוות אתכם בכל נסיעה.

נוחות לפני הכל

צי הרכבים של 'מסלולים' מונה מיניבוסים שחורים ומפוארים מאד, בכל הכיסאות תמצאו רינקלים המאפשרים לכוון את מושב הכיסא ולהתאים אותו בצורה שנוחה לכם. אחרי שהתרווחתם בכיסאות תוכלו ליהנות ממערכת מולטימדיה שתנעים לכם את השהות בנסיעה ואם חלילה נגמרת לכם הסוללה בנייד, דאגנו שלכל נוסע יהיה שקע הטענה אישי כך שאת שירות הסעות מיניבוס זה לא תשכחו.

 

הסעה לתלמידים

חלק מהתלמידים שלכם יכול להגיע לטיול באופן עצמאי, אך מה עם התלמידים שלהוריהם אין רכב. האם הם יכולים להגיע לנקודת המפגש בקלות? מצאנו עבורכם פתרון נוח, זמין ולא יקר שיכול לשנות עולמות. נסו הסעות מיניבוס המותאמות לכמות קטנה יחסית של נוסעים בהשוואה לאוטובוס רגיל. כאשר אתם מזמינים מיניבוס עם נהג המסיע את התלמידים באופן קבוע או באופן חד פעמי אתם יוצרים מקום הפונה לכלל החברה – הן לבעלי היכולת המחזיקים רכב והן למשפחות שאינן מתניידות ברכבים.

הסעות מיניבוס
הסעות מיניבוס

הסעה קבועה לעובדים

בכל התחלת שנה אנו חושבים כיצד נוכל לייעל את מערך ההסעות בארגון. שירותי הסעות מיניבוס יכולים להיות הדרך בה השנה הזו תהיה הרבה יותר יעילה מבחינתכם. במקום לשלב לחלק מהעובדים הוצאות נסיעה או דלק, אתם יכולים לדאוג להם להסעה מראש למקום העבודה וממנו. חשבו, כמה תוכלו לחסוך השנה ואיזו הטבה נפלאה תוכלו להעניק לצוות המסור הבונה את הארגון שלכם.

 

הסעות לגן האירועים

בעוד מספר שבועות או ימים תעמדו מתחת לחופה ותתחילו חיים כבעל ואשה. שניהם נרגשים ומתכננים היטב את החתונה עד לפרט האחרון. אך, האם חשבתם כיצד האורחים שלכם יגיעו לאירוע? היום קיים טרנד חדש המאפשר לכם להוריד דאגה אחת מהלב. האורחים שלכם יכולים להיעזר בשירותי הסעות מיניבוס שיאסוף אותם מהבית או מנקודת מפגש אחרת ויחזיר אותם בבטחה בסוף הערב לבית או למקום בו החנו את הרכב שלהם.

הסעות במיניבוס מותאמות במיוחד לאירועים המתוכננים במקום מרוחק מהאורחים שלכם. במקום שיצטרכו לישון בעיר זרה ולהמתין לרכבת קרובה (כיוון שהיו עייפים מדי לנסוע בין חיפה לתל אביב או עד ליעד מרוחק אחר) יש נהג שמסיע אותם. בניגוד לאוטובוס בתחבורה הציבורית, נסיעה באוטובוס או במיניבוס המשרת אתכם באופן בלעדי הוא בשליטה מלאה שלכם.

 

היכן נמצא המיניבוס?

אם אתם שוכרים את המיניבוס לטיול עצמאי או לאירוע ומעוניינים לדעת מתי האורחים יגיעו אליכם, אנו שמחים להציע שירות חדשני ומיוחד. כל האוטובוסים שלנו מצוידים במערכות ניווט המאפשרות גם לנו לדעת בדיוק היכן הם נמצאים.

כך, אתם מפחידים את אי הוודאות הכרוכה בתכנון אירוע בו לא ידוע מתי בדיוק כל האורחים עומדים להגיע ואפשר להתחיל בפעילות. הזמינו עוד היום הסעות מיניבוס ותגלו כיצד חלק ניכר מהלוגיסטיקה הכרוכה בתכנון האירוע שלכם יורד מכתפיכם. תנו לנו להפוך את הנסיעה ללא פחות ממושלמת עבורכם – בכל שעה ולכל מקום אליו תרצו להגיע.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.