שירותי הסעות בכל הארץ

שמענו לאחרונה על לא מעט מקרים שבהם קבוצות מאורגנות חוו קושי בנסיעה משותפת ברכבים נפרדים אל יעד משותף. זו הסיבה שבחרנו לכתוב את המדריך הנוכחי שירכז עבורכם ועבור אותן קבוצות את המצבים שבהם ניתן להזמין שירותי הסעות בכל הארץ שמאפשרים להשאיר את הרכב בבית ולנסוע בנוחות עם כל הקבוצה. להלן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנושא:

 

אפשרות ראשונה – שירותי הסעות בכל הארץ לנסיעה משפחתית

אם נולדתם בשנות ה-90 או לפניהן, סביר להניח שיש לכם הרבה חוויות מיוחדות מהנסיעות המשפחתיות שלכם ברחבי הארץ. באותן שנים לא היה נפוץ להשתמש בשירותי הסעות במרכז הארץ ובסביבתה, כך שרבים היו נוסעים בצפיפות ברכבים המשפחתיים, דבר שגרם לא פעם ליושבי הרכב לפתח ריבים. היום, הזמנים השתנו, כך שמשפחות רבות בוחרות להסתייע בשירותיהם של חברות הסעות. כך ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

 • אפשר ליהנות מזמן משפחתי נעים יחד במהלך הנסיעה
 • אף אחד מבני המשפחה לא צריך לנהוג
 • אפשר לשבת באופן מרווח
 • ניתן ליהנות מהדרך

 

אפשרות שנייה – להסעת אורחים לאירוע

אם החלטתם לקיים אירוע במקום מרוחק יחסית ממקום מגוריכם, כדאי שתאפשרו לאורחים שלכם להגיע עם שירותי הסעות שמאפשרים להסיע אורחים בכל הארץ. שימו לב, לאחר שבחרתם בחברה מומלצת לשירותי הסעות, אתם תצטרכו ליידע את האורחים שלכם לגבי הפרטים הבאים:

 1. המיקום שבו רכב ההסעות יחכה להם
 2. שעת היציאה אל האירוע
 3. איש קשר שיבדוק שכל הנוסעים הגיעו לאוטובוס בזמן

 

ניתן להסתייע בשירותיה של חברת הסעות כזו עבור אחד או יותר מהאירועים הבאים:

 • חתונה
 • בר מצווה\בת מצווה
 • אזכרה
 • הלוויה ועוד

 

אפשרות שלישית – להסעת עובדים ליום כיף

חברות שמעוניינות לקיים יום כיף עבור העובדים שלהן במרכז הארץ צריכות לדאוג בין היתר לשירות של חברת הסעות במרכז הארץ. שירות הסעות שכזה יאפשר לעובדים להגיע במשותף אל המקום שבו ייערך היום החופשי.

כידוע, לעיתים, חברות מקיימות ימי כיף שמתקיימים במקום אחד בלבד. בזמן שיש חברות שבוחרות לערוך יום כיף שכולל מעבר בין כמה מסלולים (למשל, נסיעה ליקב ולאחר מכן למסעדה). לכן, רגע לפני שתבחרו בחברה להסעת העובדים שלכם, עליכם לבדוק את הפרטים הבאים:

 1. החברה עומדת בזמנים
 2. החברה יכולה להגיע אל כמה מסלולים ומאפשרת גם שירותי הסעות וטיולים
 3. לחברה יש ניסיון בהסעת עובדים אל יום כיף

 

אפשרות רביעית – להסעת תלמידים

יש מגוון רחב של שירותי הסעות לתלמידים בכל הארץ. אנחנו רואים אוטובוסים ומיניבוסים שמסיעים תלמידים בשעות הבוקר והצהריים על בסיס יומי. שירותי ההסעות הללו מאפשרים לילדים להגיע מהבית אל בית הספר ובחזרה.

ראוי לציין כי אלו לא שירותי ההסעות היחידים שמוצעים על ידי חברות להסעת תלמידים. חברות אלו מקנות גם שירות שכולל גם הסעות למקומות הבאים:

 • הסעה לטיולים שנתיים שנמשכים כיומיים ויותר
 • הסעה לטיולים יומיים
 • הסעה לגן חי
 • הסעה לכנסת
 • הסעה למוזיאון ועוד

 

 

ראוי לציין כי מרבית החברות מאפשרות להגיע אל מספר מסלולים עם הסעות לגן חי וטיולים שנתיים או יומיים.

 

אפשרות חמישית – להסעת בני גיל הזהב

ישנן לא מעט חברות של הסעות במרכז הארץ שמאפשרות להסיע את בני גיל הזהב. הסעות אלו יוצאות ממוסדות שונים, למשל:

 • ממתנ"סים
 • מבית גיל הזהב
 • מרכזים קהילתיים ועוד

 

ראוי לציין כי נהגיהם של חברות שמעניקות שירותי הסעות לבני גיל הזהב בכל הארץ מודעות ברוב המקרים להתנהלות הראויה והמכבדת כלפי אוכלוסייה זו.

 

אפשרות שישית – להסעת קבוצות ובני משפחה אל שדה התעופה

מרבית הנוסעים לחו"ל בוחרים להגיע אל שדה התעופה ולחזור ממנו בראש שקט. הם עושים זאת באמצעות הזמנת שירותי הסעות. בעקבות הזמנת שירות זה, מתאפשר לבני משפחה וקבוצות להגיע אל שדה התעופה מבלי להתעסק בחיפושי חנייה (ומבלי לשלם ביוקר על חניית הרכב לזמן ממושך). חשוב לציין כמה נקודות חשובות בנוגע לשירות זה:

 

א. מומלץ לתאם שירותי הסעות בכל הארץ כמה שבועות מראש

חשוב מאוד לשריין את שירותי ההסעה מול החברה הנבחרת לפחות כמה שבועות מראש לפני תאריך הטיסה שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים שהחברה שבה בחרתם תהיה פנויה לספק לכם את השירות. במיוחד אם אתם מתכננים לטוס במהלך חופשת הקיץ הקרובה או במהלך החגים.

 

ב. יש לבחון מראש כמה נוסעים צפויים לקחת חלק בהסעה

עליכם לערוך בירור עם כל נוסע ונוסעת ולברר מי מהם מתכנן להצטרף אל ההסעה. חשוב שיהיה בידכם מספר מדויק ככל הניתן של נוסעים, כדי שתוכלו לדעת אם יש צורך במיניבוס, אוטובוס או בכמה אוטובוסים, בהתאם למספר חברי הקבוצה.

 

ג. חשוב לציין בפני הנוסעים את שעת היציאה המדויקת

הנהג יהיה מוכן לצאת בזמן שנקבע מראש אל שדה התעופה. אתם צריכים לשים לב שהנוסעים כולם יודעים מהי שעת היציאה המדויקת.

כך שעליכם לבקש מהם להגיע אל ההסעה כ-45 דקות ואפילו שעה מראש. לעיתים יש פקקים בדרך ואתם לא רוצים להגיע באיחור אל השדה.

 

סיכום

כעת ידועים לכם כל הפרטים אודות שירותי הסעות בכל הארץ שמאפשרים לכל המעוניינים לקבל שירותי הסעות ממקום אחד לשני, כך שנותר לכם רק להזמין שירותי הסעות לפעם הבאה שתהיו זקוקים להם. לנו נותר רק לאחל לכם נסיעה טובה.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?