הסעות עובדים – לחברות וארגונים

הסעות עובדים לכל מטרה

תחום הסעות עובדים מתחלק לשני מישורים: הסעת עובדים למקומות עבודה או במישור השני טיולי עובדים (ועדי עובדים).
בתחום טיולי עובדים: חברות רבות מוציאות אחת לתקופת זמן טיול לעובדים או נסיעה לימי גיבוש במקומות שונים בארץ. חברתנו מציעה שרותי הסעות ותכנון מסלולי טיול. תכנון הטיול נעשה על ידי מדריך טיולים מקצועי בתיאום עם הלקוח מכין את יום טיול תוך חשיבה עד הפרטים הקטנים ביותר. בין היתר: שיתופי פעולה עם מסעדות ברחבי הארץ תיאום עם אטרקציות המתאימים לכל אוכלוסיה או גיל.

בתחום הסעות עובדים למקומות עבודה: במהלך שנות פעילותנו בהסעות עובדים צברנו ניסיון רב בדגש על הסעה למקומות עבודה רבים כגון משרדים ממשלתיים, מוסדות חינוך, מוסדות אקדמיים, חברות היי טק, מפעלים, חברות המעסיקים מוקדי שרות לקוחות או בתי חולים העובדים מסביב לשעון. במקומות עבודה רבים נפוץ שירותי ההסעות לעובדים – הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. מסלולים הסעות וטיולים נותנת שירותי הסעות עובדים ללקוחות קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ.

אם בעבר שירותי הסעות עובדים שימשו בעיקר מקומות עבודה מרוחקים, שלא הייתה אליהם גישה באמצעות תחבורה ציבורית ולאורך כל שעות העבודה, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. כיום, יותר ויותר חברות, מוסדות, מפעלים ומקומות עבודה מעדיפים להיעזר בשירותי הסעות עובדים, לנוחיותם ולנוחיות עובדיהם.

הסעות עובדים - לחברות וארגונים
הסעות עובדים – לחברות וארגונים

למה כדאי להעדיף שרותי הסעות לעובדים?

הסעות מאפשרות להגיע לעבודה בשעות שבהם אין תחבורה ציבורית, למשל לעובדי משמרות והאיסוף מביתם עד לפתח מקום העבודה.

לא לכל העובדים יש רכבים פרטיים, ולאלו שכן יש – שימוש בהסעות עובדים חוסך לחברה תשלום עבור נסיעות ולעובד הוצאות הדלק גבוהות ועמידה ובפקקים, חיסכון כלכלי. העובדים מגיעים לעבודה בנחת ובלי לחץ ועצבים, העובדים מגיעים לעבודה רעננים ושלווים. מומלץ כי החברה תעמיד איש קשר שמולו ניתן לעבוד בצורה רציפה ורצינית.

השינויים בהסעות עובדים שונה משירות כמו הסעות לאירועים או טיולי אוטובוסים למשל. מכיוון שהשינויים והדרישות המיוחדות, משתנים לעיתים קרובות ע"פ צרכי העובדים וזהו חלק משירות מתמשך שאנו מעניקים. ללקוחותיו ניתנת האפשרות להזמין חבילות הסעה מתוכננות מראש, או הסעה שמשתנה בהתאם לצרכים.

 

בין לקוחותינו

High Q, הדים מכשירי שמיעה, היכל התרבות מודיעין מכבים, שרין טכנולוגיות, וידמיינד, מובילי דרור, תיאטראות חיפה, שטראוס גרופ. המרכז למימוש זכויות רפאיות, הסתדרות המורים בישראל, תנועת השומר הצעיר, תנועת מחנות העולים, בני עקיבא, בית חב"ד גדרה.

להזמנת נסיעה חייגו: 054-4581233.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?