חברת הסעות במרכז

יצירתן של חברות רבות מהערים הצפופות וההתמקמות שלהן בבנייני משרדים באזורים קצת יותר מרוחקים כמו רמת החייל למשל, מתחם הבורסה ברמת גן, בנייני משרדים ועוד, הפכו עבור הרבה מהעובדים לסיוט של נסיעה. מדובר באין סוף פקקים שגורמים להרבה מאוד עובדים או לצאת מאוד מוקדם מהבית, או לחפש דרכים חלופיות להגיע לעבודה בלי לאחר ובלי לחטוף עצבים עוד לפני שהיום מתחיל. כך, יחד עם המגמה של חברות לא להתמקם למשל בתוך הערים אלא לנדוד לשוליהן, מוצאות הרבה חברות וגם הרבה עובדים פתרון מצוין כדי להגיע לעבודה. הם נוסעים עד מקום מסוים ובו נאספים ע"י חברת הסעות במרכז. חברה זו מסיעה לא רק אותם אלא עובדים רבים של חברות שגם נדדו לאזורים לא בתוך העיר הגדולה. יתרון ברור של חברת הסעות במרכז זה להסיע את העובדים בביטחון ולעמוד בזמנים.

 

נוסעים לטייל?  חברת הסעות במרכז

כדאי להזמין את שירותיה של חברת הסעות בכל מיני מצבים שונים. יש אפשרות להזמין טיול מתוכנן מראש בשיתוף עם מדריך טיולים או ללא מדריך. הנה כמה מהמצבים הבולטים שגורמים לאנשים רבים לבצע הזמנה של חברת הסעות במרכז הארץ:

 • כאשר אין מקום לכל הנוסעים ברכב פרטי
 • כאשר יש צורך בהגעה משותפת של כל הנוכחים בשעה מדויקת שנקבעה מראש
 • כאשר יש צורך בנסיעה נוחה ובטוחה
 • כאשר יש צורך באחסון של ציוד רב (תיקים, מזוודות, שקית וכו')
 • כאשר יש צורך בנסיעה עם נהג מנוסה ומקצועי

אנו מספקים את האוטובוס או המיניבוס ודואגים שתיהנו מטיול מהנה ובטוח. מסלול הטיול ודרגת הקושי יותאמו לקהל היעד שלכם והטיול יכלול, מקומות בהם תרצו לבקר כמו גם מסעדות ועוד.ניתן לסווג את המצבים שבהם יש צורך בחברת הסעות גם לפי מצבים מסוימים, כמו אלו שיוצגו בפסקאות באות.

 

בעת קיום אירועים

לא פעם עולה הצורך בהזמנה של חברת הסעות בעת קיום אירועים מסוגים שונים, למשל:

 • חתונות
 • אזכרה או הלוויה
 • בר מצוות ובת מצוות ועוד

 

בעת נסיעות לשדה התעופה

אנשים פרטיים ואנשי עסקים מזמינים לא פעם שירות הסעה אל שדה התעופה כדי שהם יוכלו להיות בטוחים כי הנסיעה אל החופשה או נסיעת העבודה שלהם תעבור בבטחה וברוגע, מבלי שהם יצטרכו להתעסק בעמידה בפקקים ובלחץ שעשוי לבוא לידי ביטוי בעת נהיגה בכבישים במרכז הארץ.

בעת נסיעות מטעם מוסד כלשהו

 

מוסדות חינוכיים, בתי אבות, מתנ"סים, בעלי חברות ותנועות נוער אלו רק חלק מהמוסדות שמבצעים הזמנות אצל חברת הסעות. שכן, למוסדות אלו יש לא פעם צורך בהסעה של מעל 10 אנשים ממקום אחד לאחר.

היתרונות בהזמנת חברת הסעות

 

ברגע שאתם בוחרים להזמין חברת הסעות במרכז הארץ, אתם בעצם מאפשרים לנוסעים שלכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, למשל:

 

אין צורך בנהיגה עצמאית

לא צריך להרחיב יותר מידי על הנהיגה בכבישים במרכז הארץ. שכן, זה ידוע שיש לא מעט פקקים שגורמים לנהגים לצאת מדעתם. נסיעה מסודרת עם אוטובוס או מיניבוס של חברת הסעות מאפשרת לנוסעים לנסוע בראש שקט מבלי להתמודד עם הקשיים והתסכול שעשויים לבוא לידי ביטוי בעת נהיגה עצמאית.

 

חיסכון בזיהום אוויר וצריכה של דלק

נסיעה משותפת של מספר אנשים ברכב אחד מאפשרת לחסוך באופן משמעותי בזיהום האוויר. אם לא די בכך, נסיעה מאפשרת חיסכון משמעותי גם בהוצאות על דלק שעשויות היו לבוא לידי ביטוי במידה והנוסעים היו מגיעים כל אחד ברכב פרטי.

 

הגעה מסודרת אל המקום הנבחר

הגעה עם חברת הסעות מאפשרת למארגני ההסעה להיות בטוחים כי כל הנוסעים יגיעו אל היעד בזמן ובאופן מסודר. שכן, הגעה פרטנית עשויה לגרום לכאוס, מכיוון שיש מי שעלולים למצוא את עצמם מסתבכים בהגעה אל המקום ובחיפוש חניה שעלול להיות מורכב.

 

מקל על אנשים שאין להם רישיון נהיגה

נסיעה עם חברה שמציעה הסעות במרכז הארץ מאפשרת לאנשים שאין להם רישיון נהיגה להגיע ממקום אחד לאחר ללא שום בעיה. שכן, הם לא צריכים לחפש סידור הגעה אל המקום הנבחר. כל שעליהם לעשות זה פשוט לעלות על ההסעה.

גיבוש עובדים – חברת הסעות במרכז

המטרה של חברת הסעות במרכז היא להסיע כל מי שזקוק להסעה בין אם זה הסעות לאירועים או לעבודה, אם במיניבוס ואם באוטובוס מאזור המרכז ולמרכז עצמו. הניידות בכלי תחבורה אלה הרבה יותר קלה למי שנדרש להיות נייד באזור המרכז. כאשר הם יכולים להתעמק בעניינים שלהם ולא נדרשים לנהוג. חברת הסעות במרכז זה שירות מבוקש מאוד.

 

סוגי רכבים שקיימים בחברת הסעות

ניתן לקבל שירותי הסעות במרכז הארץ תוך בחירה ממגוון רחב של רכבים שמותאמים למספר הנוסעים שצפויים להשתמש בהסעה. יש מגוון רחב של רכבים שקיימים בחברת מסלולים הסעות וטיולים, החל ממיניבוסים, אוטובוסים וגם אוטובוסים שיש בהם 60 מקומות.

 

פרטים שצריך לדעת על הזמנה של הסעה

רגע לפני שתבצעו הזמנה דרך נציג של חברת הסעות במרכז, צריך לשים לבדוק באופן מעמיק את הפרטים הבאים:

 • מספר הנוסעים שצפויים להגיע בהסעה
 • נקודת היציאה
 • היעד שאליו נוסעים
 • התאריך שבו יש צורך בביצוע ההזמנה

שכן, בעת יצירת קשר עם נציג מטעם החברה, תתבקשו למסור את כל הפרטים הללו. כך בעצם יתאפשר לחברת ההסעות להכין עבורכם את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

 

מה חשוב לבדוק רגע לפני שבוחרים חברת הסעות במרכז הארץ?

רגע לפני שאתם בוחרים בחברת הסעות שיש לה שירותי הסעה במרכז הארץ, אתם צריכים לשים לב שהחברה מציעה לכם את כל הדרוש לכם כדי שתוכלו ליהנות מנסיעה נעימה. חברת מסלולים הסעות וטיולים מאפשרת לכל הנוסעים ליהנות מהדרך בסטנדרט הגבוה ביותר. שכן, השירותים שהחברה מעניקה כוללים את הדברים הבאים:

 • נסיעה באוטובוסים חדשים
 • נסיעה עם נהגים אדיבים
 • ידיעה כי תהיה נסיעה שתאפשר דיוק בזמנים
 • נסיעה עם נהגים המכירים היטב את הארץ
 • נסיעה באוטובוסים ברמה גבוהה
 • שקע הטענה לכל נוסע
 • מקרר באוטובוס
 • מערכות מולטימדיה מתקדמות לשימוש הנוסעים

 

חברת הסעות במרכז – הפתרון הכי יעיל

לחברות רבות משתלם יותר לספק לעובדים שלהם חברת הסעות במרכז מאשר לשלם להם הוצאות אחזקה ודלק. כך יוצא שחברת ההסעות מסלולים מסיעה מדי יום עובדים למקומות עבודה במגזר הפרטי והציבורי. לנושא של הסעת עובדים יש המון היבטים ובהם גם בטיחות, הגעה בזמן וגם נוחות שחברות רוצות לספק לעובדים שלהם. כאשר צריכים להגיע למקום עבודה במרכז, הפתרון הכי יעיל זה להזמין חברת הסעות במרכז. סיבה נוספת להסעת עובדים ע"י חברת הסעות במרכז היא משום שיש עובדים שמועסקים במשמרות, ואם יש הסעה זה מבטיח כי כל העובדים יגיעו למשמרת שלהם ובזמן, הסעת עובדים ע"י חברת הסעות שכזו למקומות עבודה או למפעלים שאין אליהם תחבורה ציבורית.

 

מסלולים הסעות וטיולים

אם אתם זקוקים להסעה מכל סוג או גודל: הסעות לטיול, הסעות לאירועים, לבית הספר או הסעות עובדים, הגעתם למקום הנכון. חברת "מסלולים הסעות וטיולים" תשמח להעניק שירותי הסעות אוטובוסים בסטנדרטים שטרם ראיתם כמותם. כל האוטובוסים שלנו מצוידים במערכות ניווט המאפשרות גם לנו לדעת בדיוק היכן הם נמצאים. כך שזה מתאים לכם אם אתם מפחדים מאי הוודאות הכרוכה בתכנון אירוע בו לא ידוע מתי בדיוק כל האורחים עומדים להגיע. הזמינו עוד היום הסעות מיניבוס ותגלו כיצד חלק ניכר מהלוגיסטיקה הכרוכה בתכנון האירוע שלכם יורד מכתפיכם. תנו לנו להפוך את הנסיעה ללא פחות ממושלמת עבורכם – בכל שעה ולכל מקום אליו תרצו להגיע.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.