הסעות תלמידים

הסעות תלמידים לבית הספר מאפשרות לילדים להגיע לבית הספר בשלום ולחזור הביתה בשלום, מבלי שיצטרכו להסתובב ברחובות, לעבור כבישים סואנים, ובלי שההורים יחיו בחרדה שמא יקרה להם משהו.

הסעות תלמידים מחייבות את חברות ההסעה במשנה זהירות כפולה ומכופלת, ראשית מכיוון שמדובר בחיי ילדים בגילאים שונים ושנית מכיוון שמדובר בתפקיד יומיומי מלא אחריות אישית.

חברתנו מעניקה לכם את כלי התחבורה המתקדמים ביותר, מרווחים ובעלי מיזוג אוויר מקצועי. אוטובוסים חדישים אלו עומדים בכל תקנות הבטיחות הקפדניות ביותר ומבטיחות לכם הסעה בטוחה ומהנה כאחד.

כיודע, סביבה נקייה מקרינה נינוחות על הסובבים אותה. אנו נוהגים במשנה זהירות כפולה ומכופלת, ראשית מכיוון שמדובר בחיי ילדים בגילאים שונים ושנית, מכיוון שמדובר בתפקיד יומיומי מלא אחריות אישית.

כלי הרכב של חברת "מסלולים הסעות וטיולים" המשמשים להסעת ילדים, מותאמים במיוחד למטרה זו, חדישים ובטיחותיים. הנהגים שלנו הם בעלי הכשרה נכונה לעבודה אחראית מסוג זה.

בנוסך בכל הרכבים המסיעים ילדים יש את הכיתוב "הסעות ילדים" ושני פנסים בצבע צהוב בחזית, ושני פנסים אדומים בחלקו האחורי. אלו משמשים לאיתות בזמן פתיחת הדלק.

טיולי בתי ספר

ראשית, יש לדעת כוויכול יציאה של טיול מבית ספר יש צורך באישור ממנהלת הטיולים של משרד החינוך על המסלול המבוקש. למנהלת הטיולים יש דרישות שונות בעניין האוטובוס, כמות המלווים, חובשים וכמובן המסלול.

הסעות תלמידים
הסעות תלמידים

יש חובה להעביר עוד לפני הטיול את המסלול המדויק ומנהלת הטיולים מאשרת, במידה ורוצים לשנות מסלול במהלך הטיול זה אפשרי, אך יש צורך להתקשר ולקבל אישור טלפוני מתאים.

לעיתים, מנהלת הטיולים יוצרים קשר באמצע הטיול עם האיש קשר ומנחים לא להיכנס למסלול מסוים, זה קרה לנו בעבר ביום חם מאד, או בעת אירוע ביטחוני פתאומי. לכן, מומלץ להכין מסלול חלופי למקרה של אי יכולת נסיעה ליעד המקורי.

הסעות תלמידים הוא עניין שכרוך באחריות כבדה מאין כמותה – הן מבחינת חברת ההסעות המבצעת והן מבחינת הגורמים האחראים לנושא בכל בית ספר. בסופו של יום, רק בחירה בחברה המספקת שירותי הסעות מקצועיים המתבססת על מגוון פרמטרים חשובים תבטיח כי אכן הפקדנו את שלומם וביטחונם של תלמידינו בידיים טובות.

להזמנת נסיעה חייגו: 054-4581233.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?