אוטובוס 60 מקומות

הזמנה של אוטובוס 60 מקומות צריכה להיעשות תוך ידע מעמיק בנושא. שכן, לא פעם, ישנן הזמנות שמתבצעות על ידי אנשים שלא בקיאים בתחום. עניין שמוביל בסופו של דבר לאי נעימות. כדי להימנע ממקרים כאלו, חשוב מאוד להכיר את האוטובוס המדובר באופן מעמיק רגע לפני שמבצעים הזמנה. קראו את השורות הבאות ותגלו את כל הפרטים החשובים שיאפשרו לכם לבצע את ההזמנה המתאימה לכם ביותר.

מה זה בכלל אוטובוס 60 מקומות?

אוטובוס זה, כשמו כן הוא. אוטובוס שמכיל בתוכו כ- 60 מקומות עבור הנוסעים. עד לפני כמה שנים, מרבית האוטובוסים כללו פחות מקומות. כך שהדבר הצריך קבוצות שהיו בהן כ- 60 נוסעים להזמין שירות הסעות במרכז הארץ ולחלק את הנסיעה לאוטובוס ולמיניבוס כדי לאפשר לכל הנוכחים לנסוע יחדיו. כיום, מתאפשר למצוא שירות הסעות שמאפשר ל – 60 נוסעים לנסוע ביחד בנוחות וברווחה.

 

מי יכול להזמין אוטובוס שכזה?

כל אחד שיש לו צורך בשירות הסעות עבור 60 איש או פחות יכול לבצע הזמנה של אוטובוס שיש בו כ- 60 מקומות. שכן, אין הגבלה על אנשים מסוימים, חברות או ארגונים כלשהם. כך שכפי שניתן להזמין אוטובוסים אחרים ומיניבוסים ללא הגבלה כלשהי, כך הדבר מתאפשר גם באוטובוס הייחודי הזה.

 

מהם המצבים שבהם מתאים להזמין אוטובוס מסוג זה?

ישנם לא מעט מצבים שבהם מתאים להזמין אוטובוס שמכיל 60 מקומות. נציין כעת מספר מצבים שחיכים שבהם נעשה שימוש באוטובוס המדובר:

אוטובוס 60 מקומות
אוטובוס 60 מקומות

1. למטרת הסעה לאירוע

בשנים האחרונות נהוג להזמין אוטובוס לאירועים שונים, כדי לאפשר לאורחים ליהנות מהיתרונות הבאים:

 • נסיעה נוחה ללא צורך בנהיגה
 • הגעה בזמן
 • נסיעה משותפת עם חברים
 • אפשרות לשתות אלכוהול מבלי לנהוג חזרה הביתה

יש עוד יתרונות רבים שבאים לידי ביטוי בקטגוריה זו, אך בחרנו לציין את הבולטים שבהם. ראוי לציין כי ניתן להזמין את האוטובוס המדובר לאירועים מהסוגים הבאים:

 

2. למטרת נסיעת עבודה

לא פעם יש צורך בהזמנת אוטובוס שמכיל כ – 60 מקומות כדי לאפשר לעובדים להגיע מהבית אל מקום העבודה בנוחות ומבלי לחפש חניה בקרבת מקום. מעסיקים שיש להם 60 עובדים שמתגוררים במיקום גיאוגרפי קרוב יכולים לאפשר להם להגיע בנוחות באוטובוס שכזה שיאפשר לכל אחד לשבת בנוחות וליהנות מנסיעה רגועה ושקטה.

 

3. למטרת טיולים משותפים

ישנם לא מעט מצבים שבהם יש צורך בהזמנה של אוטובוס גדול במיוחד שיכול להכיל קבוצה גדולה למטרת טיול משותף בטבע, במוזיאון, בגן חיות ובמקומות נוספים אחרים.

 

הידעת? אוטובוס 60 מקומות נחשב לנדיר

אם אתם מתכננים להזמין אוטובוס מסוג זה למטרת מסלולים או פשוט כי אתם צריכים חברת הסעות וטיולים, כדאי שתדעו שעליכם לשריין את האוטובוס זמן רב מראש. שכן, הזמינות שלו נמוכה במרבית המקרים בהשוואה לזמינות של אוטובוס "רגיל" שמכיל 55 מקומות.

 

הסעה באוטובוס מסוג זה עם ציוד רב

אם אתם רוצים לנסוע עם ציוד רב, כדאי שתבחרו באוטובוס שיש בו 60 מקומות. שכן, זהו אוטובוס שיכול לאפשר לכם לנסוע עם הרבה ציוד ולא לחסוך במקום. זו הסיבה שחברות של הסעות במרכז הארץ מקבלות באופן תדיר שיחות מטעם לקוחות פוטנציאליים שמבררים אם יש אוטובוס מסוג זה בזמינות לתאריך מסוים. שכן, הם יודעים שזו הבחירה הנכונה ביותר לנסיעות עם ציוד רב.

 

איך בוחרים את החברה המתאימה ביותר?

בחירה בחברת אוטובוס שמציעה נסיעה עם 60 מקומות ישיבה צריכה להיעשות תוך בירור מקדים ומעמיק בנושא. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה שלא רק מבצעת הסעות במרכז הארץ, אלא שהיא תאפשר לכם ליהנות מפרמטרים חשובים שיאפשרו לכם ליהנות מנסיעה לא פחות ממושלמת. הנה רשימה של כמה מהפרמטרים שעליכם לבחון רגע לפני שתבצעו את ההזמנה:

 • אוטובוסים חדשים
 • נהגים אדיבים
 • דיוק בזמנים
 • נהגים המכירים היטב את הארץ
 • אוטובוסים ברמה גבוהה
 • שקע הטענה לכל נוסע
 • מקרר באוטובוס
 • מערכות מולטימדיה

 

רק לאחר שתדעו בוודאות כי החברה הנבחרת עונה על הקריטריונים הללו, תוכלו להמשיך ולברר פרטים בנוגע לתאריכים מתאימים וכל מידע אחר שעולה בראשכם.

 

 

 

דרכים לבדוק פרטים אודות החברה

אם מסיבה כלשהי אתם לא בטוחים לגבי החברה שעמה שוחחתם, אתם יכולים לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת ולבדוק מה הגולשים חושבים על החברה. שכן, בעידן הנוכחי (עידן האינטרנט) הלקוחות יכולים לכתוב חוות דעת שלילית או חיובית לאחר קבלת השירות מטעם החברה. כדי שתוכלו לדעת אם מדובר בחברה מומלצת, אתם יכולים לבחור באחת הדרכים הבאות:

 

1. פרסום פוסט בפייסבוק

פרסום פוסט ברשת החברתית שכולל את שם החברה יאפשר לכם לדעת האם מדובר בחברה מומלצת שמציעה אוטובוס שכזה, או שמא, מדובר בחברה שראוי להימנע ממנה.

 

2. חיפוש מעמיק בגוגל

עריכת חיפוש מעמיק בגוגל עם שם החברה ובירור פרטים אודות האוטובוס הנבחר יאפשר לכם לגלות מה הרגישו לקוחות קודמים כשהם נסעו באוטובוס מסוג זה. חשוב לציין שאפשר לקרוא את חוות הדעת בלשונית הביקורות וגם לראות את הדירוג הכללי שניתן לחברה (בין 1 ל – 5).

 

סיכום

עד כאן כל המידע המקיף שחשוב לדעת בנוגע להשכרת אוטובוס 60 מקומות. מאחלים לכם בהזדמנות זו שתהיה נסיעה טובה ומרווחת.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?