השכרת אוטובוס

דף הבית » בלוג » השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס לכל מטרה

מי לא אוהב לצאת לטיול שנתי? כולם אוהבים מלבד הורים החוששים דווקא מהנסיעה באוטובוס ולכן יש חברת הסעות ויש חברת הסעות ולפני שמחליטים על השכרת אוטובוס, אנו מציעים להיכנס קצת לרשת, לאתר של החברה, להשוות מחירים וגם להתרשם מהמקצועיות של חברת השכרת אוטובוס.

אוטובוס הוא כלי רכב גדול שדורש תחזוקה שוטפת מדי יום והוא חייב לעמוד בתקנים, כמו גם הנהג המיומן שאמור להסיע אותו.

חשוב מאוד ליצור קשר עם חברת השכרת אוטובוס שמעסיקה צוות של נהגים מוכשרים, מיומנים ואמינים. הייצוגיות שלהם גם חשובה במיוחד כאשר הם מסיעים קבוצות של תיירים ונהג האוטובוס הזה, הוא בעצם מול התיירים הללו פניה של המדינה.

חברת מסלולים דואגת לצי האוטובוסים שלה המחכים למי שרוצה השכרת אוטובוס חדיש ומצוחצח, המילה האחרונה בתחום האוטובוסים.

אוטובוס חדיש ומצוחצח!

השכרת אוטובוס מחברת מסלולים שירותי הסעות, מבטיחה לכם שאתם והאורחים שלכם תיסעו באוטובוס חדיש, מצוחצח, נקי ואסתטי.

האוטובוס יכול להכיל בין 53-60 מקומות. האוטובוסים חזקים ואמינים והם עוברים כל הזמן בדיקות תקופתיות ותחזוקה שוטפת ואחראית. הם מצוידים במערכת מיזוג אוויר משוכללת, הכיסאות מאוד נוחים לישיבה ארוכה או קצרה ולא קמים מהם עם כאבי גב..

יש באוטובוסים הללו מערכת בטיחות ומיגון ובנוסף, אם אתם מזמינים השכרת אוטובוס שלוקח תלמידים או תיירים לטיול ברחבי הארץ, יש לו תאי מטען גדולים במיוחד היכולים להכיל הרבה תיקים ומזוודות.

בנוסף בהשכרת אוטובוס מחברת מסלולים תזכו ליהנות ממערכות מולטימדיה מתקדמות והרך תעבור לכם חיש מהר מולה נוף עוצר הנשימה.

האוטובוסים של חברת הסעות מסלולים מתאימים לנסיעות קצרות או ארוכות.

טיול ממקום למקום – השכרת אוטובוס

כאשר תיירים מגיעים לארץ לטיול, הם לא מתכוונים לנסוע למקום אחד. בדרך כלל הם רוצים לטייל בהרבה מקומות מרשימים, אתרים היסטוריים ועוד.

צלבנים למשל אוהבים לעשות את הדרך שעשה כאן ישו והם נוסעים ממקום למקום ומבקרים בכל המקומות בהם הוא היה. יש חשיבות רבה לכל מדריך שרוצה לעשות השכרת אוטובוס לנושא המושבים בו. מושבים לא נוחים, עלולים לגרום לכאבי גב ולהרוס לאנשים את הטיול.

בעיקר אם מדובר על טיול בהמשכים שנמשך כמה ימים, חשוב שהמושבים יהיו מרופדים, נוחים ונקיים. חשוב לשמור על ניקיון האוטובוס בכל הימים בהם הוא מסיע את המטיילים וכן לספק להם מיזוג אוויר ומערכת מולטימדיה משוכללת.

השכרת אוטובוס עם נהג אדיב

נהג שתדעו, יכול להפוך טיול או נסיעה באוטובוס מושכר לחוויה טובה ולתרום לה לא רק ברמת הנהיגה הבטוחה והאחראית שלו, אלא גם מהאישיות שלו.

בחברת מסלולים מקפידים לבחור נהגים לא רק בעלי ניסיון ודף הרשעות ריק, אלא גם בעלי אישיות ידידותית לסביבה ויחסי אנוש מצוינים בין אם זה השכרת אוטובוס לטיול, הסעות לאירועים או כל דבר אחר המצריך אוטובוס זמין.

כל מי שנסע לטייל דרך השכרת אוטובוס מחברת מסלולים לא מחליף אותה.

השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.