אוטובוס ממוגן ירי

ישנן כיום כל מיני אפשרויות של השכרת אוטובוסים ברחבי הארץ. אחת האפשרויות הנפוצות ביותר באזורים מסוימים היא אוטובוס ממוגן ירי. בשורות הבאות יצוינו כל הפרטים החשובים אודות האוטובוס המדובר. יפורט מה הכוונה באוטובוס ממוגן, מי יכול לשכור את שירותי ההסעה הזו ועוד.

מה זה בכלל אוטובוס ממוגן ירי?

אוטובוס שכזה הוא בעצם אוטובוס רגיל שהתווספו אליו כל מיני אפשרויות ששומרות על הנוסעים והנהג מפני ירי חיצוני. ראוי לציין שלא כל חברה שמציעה שירותי הסעות במרכז הארץ מחזיקה באוטובוסים מסוג זה. רק חברות מסוימות מציעות את השירות ממוגן הירי. אוטובוס זה מקנה לנוסעים בו ביטחון רב. שכן, במידה ופורעים יזרקו אבנים או יירו באש חמה אל האוטובוס, הם יוכלו להרגיש מוגנים, מכיוון שיש סביבם מעטפת שמגינה עליהם.

 

מי יכול לשכור אוטובוס ממוגן שכזה

כל מי שמרגיש צורך להגן על עצמו מפני ירי חם או קר יכול ליצור קשר עם חברה שמציעה שירותי נסיעה אל מסלולים הסעות וטיולים. ניתן לסווג את 2 סוגי האנשים שמבצעים השכרה של אוטובוס מסוג זה:

 

אנשים שמבצעים השכרה עבור ארגון או חברה

אלו שמבצעים השכרה של אוטובוסים מסוג זה הם בעצם אנשים עובדים שעובדים באחד המקומות הבאים:

 • מוסדות חינוכיים
 • עובדים בבתי אבות
 • מארגני טיולים לתנועות נוער
 • אחראיים על קייטנות ועוד

ראוי לציין כי בחלק מהמקרים יש מי שמבצעים את ההשכרה של אוטובוס זה למטרת טיולים ויש מי שמבצעים את ההשכרה למטרות טיפוליות או מטרות אחרות. במצבים אלו, ההשכרה מתבצעת בגלל שהנוסעים מתגוררים באזור שדורש נסיעה באוטובוס ממוגן ירי.

אוטובוס ממוגן ירי
אוטובוס ממוגן ירי

אנשים שמבצעים השכרה באופן פרטי

ישנן לא מעט סיטואציות שגורמות לאנשים פרטיים לבצע השכרה של אוטובוס עם מיגון באופן פרטי. השכרות אלו באות לידי ביטוי לא פעם כאשר הנוסעים צריכים להגיע ממקום אחד לאחר תוך מעבר באזור שנחשב למסוכן מבחינה ביטחונית. אנשים פרטיים מבצעים את ההשכרה הזו מסיבות שונות, הנה כמה מהן:

 • למטרת נסיעה של אורחים לחתונה, בת מצווה או בר מצווה
 • למטרת הסעה של אורחים שמגיעים אל הלוויה או אזכרה
 • למטרת נסיעה משפחתית ועוד

יש כמובן סיבות נוספות שגורמות לאנשים פרטיים לבצע הזמנה מסוג זה. אלו היו הסיבות הנפוצות ביותר.

 

איך מבצעים הזמנה של אוטובוס ממוגן?

כדי שתוכלו לבצע השכרה של אוטובוס ממוגן מירי, אתם צריכים ליצור קשר עם חברה שמציעה שירותי השכרה שכזו ולציין בפני הנציג שלה כי אתם מעוניינים לשכור אוטובוס מסוג זה בלבד. במהלך השיחה, אתם תתבקשו למסור כל מיני פרטים שיאפשרו לנציג לבדוק אם יש לחברה אוטובוס שזמין עבורכם. הנה כמה מהפרטים שתתבקשו למסור:

 • כתובת האיסוף המדויקת
 • יעד הנסיעה (ופירוט מעמיק במידה ויש מספר יעדי נסיעה)
 • מספר הנוסעים שצפויים להגיע
 • שעת ההגעה ושעת היציאה
 • תאריך מדויק

רק לאחר שתמסרו את כל הפרטים הללו, תוכלו לקבל תשובה שתציין בפניכם אם יש אוטובוס פנוי או שלא. במידה ויש אוטובוס זמין עבור הקבוצה שלכם, תוכלו לבצע את ההזמנה דרך הנציג.

 

הנסיעות שעבורן מומלץ לשכור אוטובוס ממוגן

מומלץ לשכור אוטובוס ממוגן ירי במצבים שבהם ידוע שיש סיכון ביטחוני. מדובר למשל בנסיעות ליעדים מסוימים שיש בהם לא פעם זריקה של אבנים אל עבר מכוניות ואוטובוסים. אם ידוע לכם שאתם צפויים לנסוע במקומות שכאלו, כדאי שתפנו בהקדם אל חברה שיש לה אוטובוסים ממוגנים כדי שתוכלו להיות בטוחים שתגיעו אל היעד שלכם ותחזרו ממנו בשלום וללא פגע.

 

היתרונות בהשכרת אוטובוס מסוג זה

יש מגוון רחב של יתרונות בעת השכרה של אוטובוס מסוג זה. כל אדם שביצע בחייו הזמנה של אוטובוס ממוגן ירי מחברת הסעות במרכז הארץ יאמר לכם מתוך שינה שהיתרון המשמעותי ביותר הוא תחושת הביטחון. ברגע שעולים על אוטובוס ממוגן ירי, יש תחושה של מוגנות.

 

פרטים שחשוב לוודא לפני שמשכירים אוטובוס ממוגן

רגע לפני שמזמינים חברת הסעות במרכז הארץ שמספקת שירותי הסעה עם אוטובוס ממוגן ירי, יש לבדוק שהחברה עומדת בסטנדרטים גבוהים. כלומר, שזו חברה שתספק לכם את הדברים הבאים:

 • שירות מקצועי
 • בטיחות בנסיעה
 • נוחות

 

חשיבות הבחירה בחברה איכותית ומוכרת

חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית ומוכרת שתציע שירותי השכרה שכוללים את כל הפרטים שצוינו לעיל. ראוי לציין כי בנוסף לאלו, יש לבדוק שהחברה הנבחרת עומדת בסטנדרטים חשובים ביותר. הנה פירוט קצר אודות כל אחד מהם:

– אוטובוסים חדשים שיאפשרו לכם לנסוע בנוחות מקסימלית על מושבים נוחים ומפנקים

– נהגים אדיבים ומנומסים

– הגעה בזמנים כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם לא מגיעים באיחור אל היעד

– נהגים המכירים היטב את הארץ

– אוטובוסים ברמה גבוהה

– שקע הטענה לכל נוסע כדי שתוכלו להטעין את המכשירים הניידים שלכם בזמן הנסיעה

– מקרר באוטובוס למקרה שתצטרכו לקרר בקבוקים, מאכלים, תרופות או כל דבר אחר

– מערכות מולטימדיה

 

לסיום

עד כאן כל המידע שחשוב לדעת אודות נסיעה באוטובוס ממוגן ירי. כעת, כשיש לכם את כל המידע המקיף בנושא, נותר לכם רק לבדוק אילו מסלולים הסעות וטיולים אתם מתכננים לבצע וליצור קשר עם נציג מטעם החברה. מאחלים לכם נסיעה טובה, בטוחה ושקטה.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?