מיניבוס VIP

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בהזמנת מיניבוס VIP מצד גורמים שונים. המיניבוס שנחשב עד לפני קצת יותר מעשור כמיניבוס שמתאים לעשירים בלבד, הפך להיות נחלת הכלל. בשורות הבאות יוצגו כל הפרטים החשובים ביותר שצריך לדעת על מיניבוס מסוג זה, מי יכול להזמין אותו, מה חשוב לבדוק בעת ההזמנה ועוד.

מי יכול להזמין שירות מיניבוס VIP?

כל אחד יכול לבצע הזמנה של הסעה עם מיניבוס מסוג זה. ראוי לציין כי יש מי שבוחרים להזמין את המיניבוס למטרות של יציאות אל מסלולים כדי לקבל הסעות וטיולים למבוגרים. אך יש גם מי שמזמינים את השירות עבור שירותי הסעות אחרים, למשל:

 

מה חשוב לבדוק כשמזמינים מיניבוס שכזה?

רגע לפני שיוצרים קשר עם חברת הסעות, ראוי לציין כי צריך לבדוק כמה פרטים חשובים אודות מיניבוס שמעניק שירותי VIP לנוסעים שלו. עליכם לבדוק תחילה שחברת ההסעות תספק לכם מיניבוס VIP חדש, נקי שכולל מקרר בתוך המיניבוס, מערכת מולטימדיה ושקע הטענה לכל נוסע.

שכן, אלו דברים קטנים אמנם, אך כל אחד מהם משפר את חוויית הנסיעה של כל נוסע באופן משמעותי. בנוסף לכך, בדומה לכל בירור שעורכים אל מול חברת הסעות במרכז הארץ, יש לבדוק שהתנאים הבאים מתקיימים:

 • נהגים אדיבים
 • דיוק בזמנים
 • נהגים המכירים היטב את הארץ
 • מיניבוסים ברמה גבוהה

כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים במיניבוס ברמה הגבוהה ביותר עם נהגים שמעניקים לכם שירות VIP.

מיניבוס VIP
מיניבוס VIP

מה כלול בהזמנה של שירות הסעות עם מיניבוס זה?

הזמנה של נסיעה עם מיניבוס VIP אינה זהה לזו שתוענק לכם בעת נסיעה רגילה עם מיניבוס פשוט שאיתו נוסעים בדרך כלל אל מסלולים בארץ למטרות הסעות וטיולים רגליים. בהזמנה שכזו, אתם צפויים לקבל שירות VIP שיאפשר לכל אחד ואחת מהנוסעים לנסוע ברחבי הארץ ברוגע ובנוחות.

 

באילו מצבים מומלץ להזמין רק מיניבוס VIP

יש מצבים מסוימים שבהם מומלץ להזמין אך ורק מיניבוס מסוג זה. מדובר במצבים שבהם יש צורך במספר מסוים של מקומות וגם, יש רצון להעניק לנוסעים תחושה של VIP. הנה כמה מצבים שבהם כדאי לכם להזמין אך ורק מיניבוס VIP ולא מיניבוס רגיל:

 • כשמגיעים אליכם אורחים מכובדים מחו"ל
 • כשאתם מעוניינים לאפשר לחתן וכלה לנסוע ביום חתונתם בתוך רכב מפואר ומפנק
 • כשאתם רוצים לצאת לטיול עם חברים או קרובי משפחה ורוצים ליהנות מטיול מפנק ברמה גבוהה
 • כשאתם רוצים להעניק ללקוחות שלכם חוויית נסיעה נוחה ויוקרתית
 • אם אתם רוצים לנסוע ברכב יוקרתי עם נהג צמוד כדי לחסוך לכם זמן נסיעה בין פגישות
 • אם אתם מתכננים לנסוע לשדה התעופה ורוצים להגיע אל הטרמינל בדרך נוחה ולא מתפשרת

 

איך בוחרים חברה מומלצת שיש לה מיניבוס מסוג זה?

בירור אחר חברה שמציעה נסיעות אל מסלולים וגם הסעות וטיולים ברחבי הארץ שיש לה מיניבוס VIP צריכה להתבצע בהתאם ליישום של השלבים הבאים:

 

שלב מספר 1 – בירור אחר חברה מומלצת

בשלב זה אתם צריכים לכתוב בשורת החיפוש בגוגל את שם החברה שמספקת מיניבוס עם שירותי VIP  שאתם מתכננים להשתמש בשירותיה.  לאחר שתעשו זאת, תעברו אל השלב ה -2.

 

שלב מספר 2 – קריאת חוות דעת וביקורות

בשלב זה אתם צריכים לקרוא את חוות הדעת שנכתבו על ידי גולשים שנסעו עם החברה המדוברת בעבר. כדי שתוכלו לעשות זאת, עליכם להיכנס אל לשונית הביקורות של גוגל. שם תוכלו גם לקרוא חוות דעת וגם לראות את הדירוג הכללי שניתן לחברה. ראוי לציין כי הדירוג נע בין 1 ל – 5. כאשר 1 זהו הדירוג הנמוך ביותר ו – 5 זהו הדירוג הגבוהה ביותר.

 

שלב מספר 3 – (שלב בונוס) קריאת ביקורות נוספות

קבלת שירות הסעות במיניבוס מסוג זה מחייב אתכם לבדוק באופן מעמיק שאתם בוחרים בחברה מומלצת ביותר. כך שאם אתם רוצים לקרוא ביקורות נוספות אודות החברה מלבד אלו שהוצגו בפניכם בגוגל, אתם יכולים לקרוא אותן באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

 • עמוד הפייסבוק של החברה במידה ויש לה
 • ביקורות שנכתבו בפורומים של הסעות אח"מים ועוד

 

מה העלות של הזמנת מיניבוס שכזה?

אחת השאלות הנפוצות שמעניינות לא פעם את מזמיני המיניבוס היוקרתי נוגעת להצעת המחיר. ראוי לציין כי המחיר משתנה מהזמנה אחת לאחרת. שכן, יש צורך לדעת פרטים אודות מספר ימים ההזמנה, מספר הנוסעים, ומספר היעדים אליהם צריך להגיע במהלך הנסיעה.

כדאי לפנות אל החברה הנבחרת ולברר את הצעת המחיר שלכם בהתאם לפרטים שתימסרו. ראוי לציין כי במקרים שבהם יש צורך בנסיעה נוחה ללא פשרות, עדיף שלא להתמקד בעלות.

 

סיכום

עד כאן כל הפרטים שחשוב לדעת אודות מיניבוס שמתאים לנוסעי VIP. כעת, ידועים לכם כל הפרטים המעמיקים שחשוב לדעת אודות ההזמנה של מיניבוס מסוג זה. כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם חברה מומלצת שתספק לכם הסעות במרכז הארץ ללא פשרות ולתאם עם נציג מטעמה את הנסיעה הבאה שלכם. שתהיה נסיעה טובה, נעימה ויוקרתית.

ניווט בעזרת כותרות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

להצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם / או התקשרו: 054-4581233.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?